Ankara Otomatik Kumlama

Metal kolayca paslanan ve kireçlenebilen bir maddedir. Bu yüzden de metalin üzerindeki kir, pas, yağ ve kirecin kaldırılmasında kullanılan otomatik kumlama makinesi firmamız tarafından hizmetinize sunulmaktadır. Bu makine sayesinde metal hem eski haline döner hem de daha uzun ömürlü hale getirilir. Bu gibi avantajlar sayesinde bize getirdiğiniz tüm metal parçalar, tıpkı ilk aldığınız günkü gibi iş görmeye devam eder.

Makinenin en büyük avantajlarından biri de çok küçük parçaların dahi içine sığmasıdır. Bu küçücük parçalar dahi, makine altında eski haline getirilir. Mikrobik boyutlarda pasları yok etmesinin yanı sıra, bu makinenin asıl amacı metal parçayı kendi özüne döndürmektir.

Kumlama Makinesi Nasıl Çalışır?

Büyük küçük birçok metal parçayı eski haline döndürmekte usta olan kumlama makinesi içine giren tüm metalleri hızlı bir şekilde ve ekonomik bir biçimde kumlar. İş gücünü neredeyse yarı yarıya düşüren bu makinenin içine koyulan tüm parçalar, otomatik biçimde kumlanır ve kısa süre içinde kullanıma hazır hale getirilir.

Kumlama makinesi ile sizlere verdiğimiz bu hizmet, birçok müşterimizi memnun bırakmıştır. Çünkü hızlı ve kolay bir şekilde tüm metal parçalar en hızlı biçimde kumlanır. Bu makinenin belki de tek dezavantajı ise, yakıt tankı, konteynır veya iş makinesi gibi çok büyük aletleri kumlamada yetersiz olmasıdır. Çünkü bu makine bahsi geçen aletleri alamayacak kadar küçüktür.

Kumlamada Kullanılan Malzemeler

Otomatik kumlamada kullanılan malzemeler aşındırıcı yapıda olmalıdır. Firmamız tarafından sunulan kumlama Ankara hizmeti ise bu hususta oldukça dikkatlidir. Aşındırıcı olmasının nedeni ise, metal parçalar üzerindeki pas, kireç veya çeşitli tortuların daha kolay yok olmasıdır. Bu aşındırıcılar en doğru şekilde seçilmelidir. Aksi takdirde bize getirmiş olduğunuz metal parça zarar görür. Firma olarak bu gibi konularda tüm gerekli önlemler alınır.

Kullanılan malzemeler hem kumlama makinesinin hem de kumlanan malzemenin güvenliğini sağlamak açısından oldukça önemlidir. Aynı zamanda kullanılan malzemelerin kaliteli olması da kumlama sürecindeki verimliliği ve ortaya çıkacak yeni parçanın dayanıklılığını arttırır. Müşterilerimizi memnun etmek adına tüm bu hususları dikkate alarak kumlama işleminizi gerçekleştirmekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Kumlama sürecinde tüm önemli kriterleri sağlayarak siz müşterilerimizi en iyi şekilde memnun etmeye çalışmaktayız. Kıs sürede ve en etkili sonuçları alacağınız kumlama işlemi sayesinde birçok metal parçayı eski haline getirebiliriz. Siz de kumlanmaya ihtiyaç duyan parçalarınızı bize getirerek hemen bu hizmetten faydalanın. Pişman olmayacağınızın garantisini şimdiden verebiliriz.

Kesme veya kaynak işleri yapılmamış çelik malzeme ,profil,sac elemanlarının ya da belli ölçülerdeki kesme kaynak işleri yapılmış çelik malzemenin kumlanmasında,küçük ve çok sayıda metal parçaların kumlanmasında trübinli otomatik kumlama makineleri kullanılır. Yarı otomatik trübinli kumlama makineleri otomatik çalışır. Bu sistemin en büyük avantajı sistemin içine girebilecek her parçayı ekonomik ve kolay bir şekilde kumlamasıdır. Kötü yanı ise büyük parçaların kumlanamamasıdır. Otomatik kumlama makinesi iş gücünü yarı yarıya düşürmektedir. Ayrıca otomatik kumlama makinesi yapılacak işin kısa sürede tamamlanmasını sağlar. İçine koyulan parçalar otomatik bir şekilde kumlama işleminden geçerek kullanıcıya ve müşteriye kolaylık sağlar. Atasoy kumlama otomatik kumlama makinası ile sizlere hizmet vermektedir.

otomatik kumlama, ankara otomatik kumlama, otomatik kumlama ankara, otomatik kumlama ostim, ostim otomatik kumlama, kumlama, kumlama ankara, ankara kumlama, tribünlü otomatik kumlama, tribünlü otomatik kumlama makinaları