Klasik Otomobil Kumlama

Klasik otomobil kumlama şirketimiz ayrıcalığı ile aracınızı zararsız bir şekilde ve kısa sürede işlemini gerçekleştirmektedir. Kullandığı boya ile ve diğer ürünlerle kalitelidir. Çizmeden deforme etmeden söküp işlemi gerçekleştirmektedir.

Firmamız yaptığı işlemle arabanın boya ve kirinden ayırmakta. Kaliteli malzemelerle aracınız için titizlikle çakışmaktadır. Kumlama işlemi elbette ki deformeye sebebiyet olabilir. Bu yüzden klasik otomobil kumlama işlemi yapılacak ise kumlama işlemi hassas bir şekilde yapılmak zorundadır. Dikkatli yapıldığı zaman herhangi bir kötü oluşum içermeyecektir. Boya yapılacak zemin iyi bir şekilde hazırlanmalıdır. Aracın saç ve kaporta kısmında yapılacak olan kumlama işlemi zeminde hasar bırakabilir. Bu yüzden yapılacak işlemlerde uzman kişilerle çalışmanız gerekmektedir. Sevdiğiniz ve vazgeçmek istemediğiniz arabanız için artık üzülmenize gerek yok. Şirket olarak size güvenle araç kumlama hizmeti sunuyoruz.

Klasik otomobil kumlama işlemi yaparken öncelikle aracın incelenmesi gerekir. Gerekli olan tüm incelemeler yaptıktan sonra kumlama işlemi başlar. Araç daha önce hangi işlemlerden geçtiyse bunu bildirerek daha iyi hizmet sunmamıza yardımcı olabilirsiniz. Kumlama işlemi boya ya da daha sonra yapılacak işlem için aracı hazırlamaktadır. Bu sayede pürüzsüz bir yüzey sunar. Şirketimiz kumlama işleminde hassas davranmış ve aracı en az hasarla deforme etmeden yapmayı amaçlamıştır. Prosese gerçekleştikten sonra aracın boyası bozulmayacak ve dış etkenlerden etkilenmeyecektir. Kumlama işlemi için aşındırıcı kumlar özenle kullanılmaktadır. Sertliği oluşan yüzeyle alakalı olarak değişme göstermektedir.

klasik otomobil kumlama, klasik araç kumlama, araç kumlama ankara,kumlama, sulu kumlama, ankara kumlama, araç kumlama, kumlama firmaları,metal kumlama,ostim kumlama,araç kumlama firmaları, kumlama ankara,ankara kumlama, ostim kumlama, kumlama ostim