Bronz kumlama yüzeylerin zamanla paslanmasının ve bununla birlikte korozyona uğramasının önüne geçme üzere yüzeyinde bulunan yağ, leke, hata, kir, pas ve girintilerin tamamıyla temizlenmesi ve boyama ile malın ömrünü mümkün olduğunca uzatmak için uygulanmakta olan bir yöntemdir.

Bu uygulama, hususi olarak geliştirilmiş bronz kumlama adı verilen çeşitli aşındırıcı malzemelerle uygulanmaktadır. Bu uygulama, bronz yüzeyde görünmekte olan ya da görünemeyecek kadar küçük olan tüm yağı, pası, çentikleri, girintileri ve çıkıntıları tamamıyla yok etmekte, böylece bronzun aslını ortaya çıkarmaktadır. Kumlama işlemi yeni tamamlanmış bir bronzun paslanmaya karşı en savunmasız olduğu zaman bu zamandır. Bu nedenle işlem uygulanan anında boyanması gereklidir. Firmamız, tüm işlemleri profesyonel ve yetenekli çalışanlarımızla güvenli bir şekilde yapmaktadır.

kumlama, ankara kumlama, kumlama ankara, kumlama, statik boya, statik toz boya, sulu kumlama, yaş boya, ankara kumlama, kumlama ankara, metal kumlama, kumlama firmaları, statik boya fiyatları, araç kumlama fiyatları, otomatik kumlama makinası, alüminyum kumlama, ostim kumlama, demir kumlama, kumlama yapan firmalar, paslanmaz kumlama, kumlama makinası ankara, statik fırın boya, tozsuz kumlama, oto kumlama fiyatları, lazer kumlama, sulu kumlama, sulu kumlama nozullu, kumlama ostim, metal kumlama fiyatları, otomatik kumlama, su jeti kumlama, boru kumlama, tamburlu kumlama, plastik kumlama, cam kumlama ankara, kumlama makinaları, kumlama ostim ankara, ankara jant kumlama, kumlama boya, kumlama cam, kumlama kumu, kumlama işlemi, bronz döküm, bronz döküm kumlama, kumlama bronz döküm, ,yüzey kumlama, kumlama ostim ankara