Atasoy Pleksi Kumlama

Pleksi kumlama metal olan malzemelerin yağ, pas, boyadan dolayı oluşan maddelerin metal yüzeyinden atılmasında kullanılan mekanik bir temizleme işlemidir.

Atasoy pleksi kumlama Ankara olarak boya ve kaporta kumlama sektöründe sizlere yıllarca kumlama tecrübesi ile hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuz yılların tecrübesi ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız.

Ankara pleksi kumlama olarak sizlere yılların tecrübesiyle birçok hizmet vermekteyiz. Bu hizmetler arasında metal kumlama, paslanmaz kumlama, alüminyum kumlama, çelik kumlama, iş yerinde kumlama, ahşap kumlama, klasik otomatik kumlama ve yerinde kumlama hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Pleksi kumlama hizmetleri nelerdir?

Atasoy Ankara pleksi kumlama olarak birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Pleksi kumlama Ankara hizmetlerimizin birkaç tanesinin detayı şu şekildedir;

Ankara pleksi kumlama Metal: Kumlama metallerin üzerinde bulunan kir ve pasın daha detaylı temizlenmesi için yapılmaktadır. Kumlama yapılan metalin ömrü de uzamaktadır.

Pleksi kumlama Ankara Paslanmaz: Paslanmaz kumlama sayesinde kumlama işlemi görülen malzeme çok daha parlak ve temiz bir yüzeye sahip olmaktadır.

Çelik kumlama: Metal şeklinde olan malzemelerin gün geçtikçe yıprandığından dolayı görünümlerinin temizlenme işlemidir. Çelik kumlama metallerin eski haline getirilme şekline denir.

Ahşap kumlama: Belirli teknikler uygulanarak ahşap yüzeyindeki istenmeyen ve kötü görünümlü oluşumların temizlenmesi ve ortadan kaldırılması işlemidir. Yapılan kumlama işlemi sayesinde ahşap ürün üzerinde meydana gelmiş zararlı oluşumlardan temizlenmesi sağlanır. Kimyasal özelliğe sahip oluşumlarda bu kumlama sayesinde temizlenip eski haline getirilmektedir.

 

 

 

 

pleksi kumlama, ankara pleksi kumlama, pleksi kumlama ankara, pleksi kumlama ostim, ostim pleksi kumlama, kumlama, ankara kumlama, kumlama ankara, ostim kumlama, kumlama ostim, ankara ostim kumlama, ostim ankara kumlama