Demir Korkuluk Kumlama
Written by kumlama

Ankarada kumlama

Kumlama Nedir?

Kumlama, paslanmaz çelik ya da metalin üzerindeki kiri, yağı, pası ve korozyonu kaldırıp yüzeyin tekrar boyanmasını içeren yüzey temizleme işlemine kumlama denmektedir. Kumlama, yüzeydeki mikro partikülleri temizlediği ve altında bulunan temiz paslanmaz çelik ve metalin özünü ortaya çıkartmakta iyi sonuçlar verdiği bilinmektedir.

Kumlama İşleminde Neler Kullanılır?

 Kumlama sarf malzemeleri olarak;

-Paslanmaz çelik bilya

-Cam kürecik

-Alüminyum oksit bilya

-Çelik grid

– Bazalt silis

-Kuvars

Kumlama İşlemi Nasıl Yapılır?

Açık alanlarda yapılacak olan kumlama işlemi için özel kumlama kazanları kullanılmaktadır. Açık sistemler ile tersanelerdeki gemi gibi büyük yapıların kumlaması gerçekleştirilir. Orta boy parçalar içinse daha küçük kumlama kabinleri kurulmaktadır. Parçaların yüzey temizliği bu kabin içerisinde yapılır.

Kumlama Çeşitleri Nelerdir?

Kumlama çeşitleri iki tanedir. Bunlar;

-Otomatik kumlama

-Manuel kumlama

Atasoy Firmasının Verdiği Hizmetler Nelerdir?

-Ankara kumlama

-Ostim kumlama

-Bronz kumlama

-Metaş kumlama

-Paslanmaz kumlama

-Alüminyum kumlama

-Ahşap kumlama

Atasoy Kumlama Firması Nerededir?

Atasoy kumlama firması kumlama Ankara merkezli olup Ankara kumlama olarak tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Bu yüzden Ankara’nın her yerinden aranıp hizmet almak istenilen bir yerdir.

Atasoy Kumlama Firması Neden Tercih Edilir?

Atasoy kumlama Ankara firması işini özenli yapması ve müşterilerine verdiği güven ve güler yüzlülüğü ile tercih sebebi olmuştur. Firma ismiyle tanınmak yerine Ankara kumlama denilince akla gelen bir firma olmuştur. Firma kumlama denilince kumlama Ankara olarak bilinir. Müşteri odaklı olması Ankara kumlama firmasının ve çeşitliliğinin fazla olması etkilemektedir.

error: Content is protected !!
whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)