Römork Kumlama
Written by kumlama

Ankara’da Kumlama İşlemleri

Kumlama Nedir?

Kumlama işlemi metal yapıda olan malzemelerin yağ, pas ya da boya gibi etkenlerden kaynaklı oluşan maddelerin yüzeyinden temizlenmesi ile kullanılan aslında bir nevi mekanik bir temizleme işlemidir. Tüm bunlar yerinde kumlama süreci boyunca gerçekleştirilen işlemlerdir. Burada uzman kadro ile yerinde kumlama işlemi son teknoloji kullanılarak yerine getirilmektedir. Bunların sonucunda yerinde kumlama süreci başarılı ve verimli bir şekilde sonuçlanmaktadır.

Ankara’da Kumlama İşlemleri

Ankara ivedik organize kumlama süreci de Ankara Ostim’de yapılmaktadır. Burada bu sektördeki tecrübesiyle kendinden söz ettiren firma Ankara ivedik organize kumlama işlemini başarı ile gerçekleştirmektedir. Kumlama işlemi birçok yerde talep görmekte ve birçok yerde de yapılmaktadır. Ancak bu işlem sık sık yapılacak bir işlem olmadığından iyi bir yerde tek seferde yapılması öngörülmektedir. Bu nedenle de Ankara ivedik organize kumlama işlemi sıkça tercih edilmektedir.

Kumlama İşlemleri Nerelerde Yapılmaktadır?

Bu işlem malzemelerin temizliği için, malzemelerin ömrü için, kullanım kolaylığı ve daha birçok neden için oldukça önem teşkil etmektedir. Bu işlemler her yerde yapıldığı gibi Ankarada kumlama adı altında başkentte de yapılmaktadır. Ankarada kumlama yapmak için sanayi bölgesi olan Ostim tercih edilmektedir. Daha farklı yerlerde de yapılmasına rağmen Ankarada kumlama denildiğinde akla gelen ilk yer her zaman Ostim olmuştur.

Sonuç olarak malzemelerin yenilenmesi için, kirli, tozlu, kireçli yani aslında pis katmanlarından ayırmak için bu kumlama işlemi yapılmaktadır.

error: Content is protected !!
whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)